O mnie

Dlaczego kandyduje do sejmu?

Nazywam się Piotr Bartosz, mam 38 lat. Wychowałem się w jednej z podkrakowskich wsi, a od 12 lat mieszkam w Krakowie. Jestem mężem i ojcem, starającym się łączyć obowiązki domowe, zawodowe i polityczne.

Z wykształcenia jestem technikiem elektronikiem, a obecnie prowadzę firmę remontowo-budowlaną. Od kilku lat pełnię również funkcję członka Zarządu Wspólnoty osiedla, na którym mieszkam.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie piotr-bartosz-kubek.png

Zainteresowałem Cię?

Kiedy zacząłem w polityce

Moja czynna działalność polityczna zaczęła się w 2018 roku. Zawiedziony poprzednimi i obecnym rządem, w 100. rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości postanowiłem zaangażować się w politykę, wstępując do Ruchu Narodowego, obecnie jednego z trzech filarów Konfederacji.

W roku 2019 startowałem do Sejmu z 11 miejsca z list Konfederacji w okręgu 13. W roku 2022 zostałem wybrany prezesem krakowskiego oddziału Ruchu Narodowego. Dziś mam zaszczyt startować z 4 miejsca, które jest dużym wyróżnieniem.

Moje pryncypialne wartości takie jak rodzina, wiara i patriotyzm są dzisiaj podważane. Tych wartości otrzymując Państwa zaufanie, będę bronił. Dbając o własną tożsamość narodową, trzeba myśleć o przyszłości i rozwoju, o stworzeniu dobrych warunków młodemu pokoleniu, nie zapominając o ludziach starszych, którzy nasz kraj budowali.